Błękitni Niedźwiedź
|
2:0
|
Victoria Dębowiec
|
Perła Płonica
|
4:4
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
4:0
|
Spartakus Byczeń
|
Piast Jaźwina
|
4:1
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
Płomień Sokolniki
|
5:5
|
Znicz Lubnów
|
Sparta Oleszna
|
2:1
|
Przedborowianka Przedborowa
|
Wieża Rudnica
|
1:2
|
Czarni Braszowice
|
Henrykowianka Henryków
|
0:4
|
LKS Dobrocin
|
Znicz Lubnów
|
2:4
|
Sparta Oleszna
|
Czarni Braszowice
|
3:3
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
LKS Dobrocin
|
3:3
|
Piast Jaźwina
|
Przedborowianka Przedborowa
|
4:0
|
Henrykowianka Henryków
|
Spartakus Byczeń
|
4:3
|
Perła Płonica
|
Victoria Dębowiec
|
0:9
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
7:3
|
Płomień Sokolniki
|
Wieża Rudnica
|
2:3
|
Błękitni Niedźwiedź
|
Błękitni Niedźwiedź
|
2:3
|
Czarni Braszowice
|
Płomień Sokolniki
|
3:2
|
Spartakus Byczeń
|
Sparta Oleszna
|
2:0
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
1:0
|
Wieża Rudnica
|
Piast Jaźwina
|
2:1
|
Przedborowianka Przedborowa
|
Henrykowianka Henryków
|
3:2
|
Znicz Lubnów
|
Perła Płonica
|
3:2
|
Victoria Dębowiec
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
0:2
|
LKS Dobrocin
|
Znicz Lubnów
|
1:6
|
Piast Jaźwina
|
Przedborowianka Przedborowa
|
4:5
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
Victoria Dębowiec
|
2:4
|
Płomień Sokolniki
|
Czarni Braszowice
|
0:2
|
LKS Dobrocin
|
Błękitni Niedźwiedź
|
2:1
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
Spartakus Byczeń
|
0:0
|
Sparta Oleszna
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
2:0
|
Henrykowianka Henryków
|
Wieża Rudnica
|
0:2
|
Perła Płonica
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
6:1
|
Znicz Lubnów
|
Perła Płonica
|
2:4
|
Błękitni Niedźwiedź
|
Piast Jaźwina
|
8:0
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
Płomień Sokolniki
|
1:6
|
Wieża Rudnica
|
Sparta Oleszna
|
4:1
|
Victoria Dębowiec
|
LKS Dobrocin
|
0:1
|
Przedborowianka Przedborowa
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
5:2
|
Czarni Braszowice
|
Henrykowianka Henryków
|
0:1
|
Spartakus Byczeń
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
2:1
|
Perła Płonica
|
Victoria Dębowiec
|
0:2
|
Henrykowianka Henryków
|
Czarni Braszowice
|
1:1
|
Przedborowianka Przedborowa
|
Znicz Lubnów
|
2:8
|
LKS Dobrocin
|
Błękitni Niedźwiedź
|
4:4
|
Płomień Sokolniki
|
Wieża Rudnica
|
4:0
|
Sparta Oleszna
|
Spartakus Byczeń
|
1:9
|
Piast Jaźwina
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
1:1
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
Przedborowianka Przedborowa
|
3:1
|
Znicz Lubnów
|
Perła Płonica
|
1:2
|
Czarni Braszowice
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
6:2
|
Spartakus Byczeń
|
Piast Jaźwina
|
5:1
|
Victoria Dębowiec
|
Płomień Sokolniki
|
2:7
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
Sparta Oleszna
|
3:0
|
Błękitni Niedźwiedź
|
LKS Dobrocin
|
5:2
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
Henrykowianka Henryków
|
0:0
|
Wieża Rudnica
|
Victoria Dębowiec
|
3:3
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
Spartakus Byczeń
|
2:9
|
LKS Dobrocin
|
Błękitni Niedźwiedź
|
5:2
|
Henrykowianka Henryków
|
Czarni Braszowice
|
0:4
|
Znicz Lubnów
|
Perła Płonica
|
1:2
|
Płomień Sokolniki
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
5:3
|
Przedborowianka Przedborowa
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
2:0
|
Sparta Oleszna
|
Wieża Rudnica
|
0:5
|
Piast Jaźwina
|
Znicz Lubnów
|
2:2
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
Przedborowianka Przedborowa
|
2:1
|
Spartakus Byczeń
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
4:1
|
Wieża Rudnica
|
Piast Jaźwina
|
7:0
|
Błękitni Niedźwiedź
|
Płomień Sokolniki
|
0:2
|
Czarni Braszowice
|
Sparta Oleszna
|
3:1
|
Perła Płonica
|
Henrykowianka Henryków
|
1:4
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
LKS Dobrocin
|
3:0
|
Victoria Dębowiec
|
Victoria Dębowiec
|
1:5
|
Przedborowianka Przedborowa
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
2:4
|
Piast Jaźwina
|
Perła Płonica
|
4:1
|
Henrykowianka Henryków
|
Płomień Sokolniki
|
2:2
|
Sparta Oleszna
|
Spartakus Byczeń
|
6:0
|
Znicz Lubnów
|
Błękitni Niedźwiedź
|
0:7
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
Czarni Braszowice
|
0:2
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
Wieża Rudnica
|
0:2
|
LKS Dobrocin
|
Znicz Lubnów
|
4:2
|
Victoria Dębowiec
|
Henrykowianka Henryków
|
1:3
|
Płomień Sokolniki
|
Przedborowianka Przedborowa
|
5:0
|
Wieża Rudnica
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
2:4
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
Piast Jaźwina
|
5:0
|
Perła Płonica
|
Sparta Oleszna
|
2:3
|
Czarni Braszowice
|
LKS Dobrocin
|
6:1
|
Błękitni Niedźwiedź
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
1:1
|
Spartakus Byczeń
|
Victoria Dębowiec
|
2:0
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
Czarni Braszowice
|
5:1
|
Spartakus Byczeń
|
Błękitni Niedźwiedź
|
1:5
|
Przedborowianka Przedborowa
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
3:1
|
LKS Dobrocin
|
Perła Płonica
|
4:3
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
Płomień Sokolniki
|
0:3
|
Piast Jaźwina
|
Sparta Oleszna
|
2:0
|
Henrykowianka Henryków
|
Wieża Rudnica
|
1:4
|
Znicz Lubnów
|
Przedborowianka Przedborowa
|
1:3
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
Spartakus Byczeń
|
2:6
|
Victoria Dębowiec
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
3:1
|
Wieża Rudnica
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
3:3
|
Płomień Sokolniki
|
Henrykowianka Henryków
|
0:1
|
Czarni Braszowice
|
Znicz Lubnów
|
2:4
|
Błękitni Niedźwiedź
|
Piast Jaźwina
|
4:1
|
Sparta Oleszna
|
LKS Dobrocin
|
7:1
|
Perła Płonica
|
Czarni Braszowice
|
8:1
|
Victoria Dębowiec
|
Błękitni Niedźwiedź
|
0:3*
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
5:0
|
Znicz Lubnów
|
Perła Płonica
|
1:2
|
Przedborowianka Przedborowa
|
Płomień Sokolniki
|
1:0
|
LKS Dobrocin
|
Sparta Oleszna
|
2:3
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
Wieża Rudnica
|
2:5
|
Spartakus Byczeń
|
Henrykowianka Henryków
|
0:3
|
Piast Jaźwina
|
Znicz Lubnów
|
3:1
|
Perła Płonica
|
Przedborowianka Przedborowa
|
5:1
|
Płomień Sokolniki
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
2:1
|
Henrykowianka Henryków
|
Piast Jaźwina
|
7:1
|
Czarni Braszowice
|
LKS Dobrocin
|
9:1
|
Sparta Oleszna
|
Spartakus Byczeń
|
3:2
|
Błękitni Niedźwiedź
|
Victoria Dębowiec
|
4:0
|
Wieża Rudnica
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
2:4
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
Victoria Dębowiec
|
2:1
|
Błękitni Niedźwiedź
|
Przedborowianka Przedborowa
|
3:5
|
Sparta Oleszna
|
Znicz Lubnów
|
4:5
|
Płomień Sokolniki
|
Czarni Braszowice
|
2:2
|
Wieża Rudnica
|
Spartakus Byczeń
|
2:6
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
2:4
|
Piast Jaźwina
|
LKS Dobrocin
|
8:0
|
Henrykowianka Henryków
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
7:2
|
Perła Płonica
|
Błękitni Niedźwiedź
|
4:3
|
Wieża Rudnica
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
2:2
|
Czarni Braszowice
|
Płomień Sokolniki
|
1:2
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
Sparta Oleszna
|
7:0
|
Znicz Lubnów
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
3:0
|
Victoria Dębowiec
|
Perła Płonica
|
4:3
|
Spartakus Byczeń
|
Henrykowianka Henryków
|
2:3
|
Przedborowianka Przedborowa
|
Piast Jaźwina
|
2:2
|
LKS Dobrocin
|
Przedborowianka Przedborowa
|
0:5
|
Piast Jaźwina
|
Victoria Dębowiec
|
6:4
|
Perła Płonica
|
Znicz Lubnów
|
2:0
|
Henrykowianka Henryków
|
Czarni Braszowice
|
2:3
|
Błękitni Niedźwiedź
|
LKS Dobrocin
|
2:0
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
Spartakus Byczeń
|
6:3
|
Płomień Sokolniki
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
3:4
|
Sparta Oleszna
|
Wieża Rudnica
|
2:2
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
Płomień Sokolniki
|
1:2
|
Victoria Dębowiec
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
7:0
|
Przedborowianka Przedborowa
|
Sparta Oleszna
|
5:2
|
Spartakus Byczeń
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
3:1
|
Błękitni Niedźwiedź
|
LKS Dobrocin
|
2:2
|
Czarni Braszowice
|
Perła Płonica
|
0:3
|
Wieża Rudnica
|
Piast Jaźwina
|
3:0
|
Znicz Lubnów
|
Henrykowianka Henryków
|
1:4
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
Znicz Lubnów
|
3:2
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
Przedborowianka Przedborowa
|
1:4
|
LKS Dobrocin
|
Victoria Dębowiec
|
3:3
|
Sparta Oleszna
|
Błękitni Niedźwiedź
|
1:2
|
Perła Płonica
|
Czarni Braszowice
|
2:4
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
Spartakus Byczeń
|
7:1
|
Henrykowianka Henryków
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
3:3
|
Piast Jaźwina
|
Wieża Rudnica
|
4:0
|
Płomień Sokolniki
|
LKS Dobrocin
|
3:0
|
Znicz Lubnów
|
Sparta Oleszna
|
4:0
|
Wieża Rudnica
|
Przedborowianka Przedborowa
|
1:0
|
Czarni Braszowice
|
Płomień Sokolniki
|
1:3
|
Błękitni Niedźwiedź
|
Perła Płonica
|
1:2
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
Henrykowianka Henryków
|
3:2
|
Victoria Dębowiec
|
Piast Jaźwina
|
14:0
|
Spartakus Byczeń
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
3:4
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
Victoria Dębowiec
|
1:5
|
Piast Jaźwina
|
Błękitni Niedźwiedź
|
2:5
|
Sparta Oleszna
|
Czarni Braszowice
|
3:0
|
Perła Płonica
|
Znicz Lubnów
|
2:1
|
Przedborowianka Przedborowa
|
Spartakus Byczeń
|
3:2
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
5:0
|
LKS Dobrocin
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
5:0
|
Płomień Sokolniki
|
Wieża Rudnica
|
3:3
|
Henrykowianka Henryków
|
Znicz Lubnów
|
3:7
|
Czarni Braszowice
|
Przedborowianka Przedborowa
|
0:2
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
Płomień Sokolniki
|
2:3
|
Perła Płonica
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
6:1
|
Victoria Dębowiec
|
Sparta Oleszna
|
2:1
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
LKS Dobrocin
|
3:0
|
Spartakus Byczeń
|
Henrykowianka Henryków
|
3:2
|
Błękitni Niedźwiedź
|
Piast Jaźwina
|
3:0
|
Wieża Rudnica
|
Błękitni Niedźwiedź
|
1:7
|
Piast Jaźwina
|
Victoria Dębowiec
|
1:8
|
LKS Dobrocin
|
Perła Płonica
|
3:0
|
Sparta Oleszna
|
Czarni Braszowice
|
3:0
|
Płomień Sokolniki
|
Spartakus Byczeń
|
2:9
|
Przedborowianka Przedborowa
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
3:0
|
Znicz Lubnów
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
2:0
|
Henrykowianka Henryków
|
Wieża Rudnica
|
1:3
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
Znicz Lubnów
|
- : -
|
Spartakus Byczeń
|
Przedborowianka Przedborowa
|
- : -
|
Victoria Dębowiec
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
- : -
|
Błękitni Niedźwiedź
|
Sparta Oleszna
|
- : -
|
Płomień Sokolniki
|
LKS Dobrocin
|
- : -
|
Wieża Rudnica
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
- : -
|
Czarni Braszowice
|
Piast Jaźwina
|
- : -
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
Henrykowianka Henryków
|
- : -
|
Perła Płonica
|
Victoria Dębowiec
|
- : -
|
Znicz Lubnów
|
Czarni Braszowice
|
- : -
|
Sparta Oleszna
|
Perła Płonica
|
- : -
|
Piast Jaźwina
|
Płomień Sokolniki
|
- : -
|
Henrykowianka Henryków
|
Spartakus Byczeń
|
- : -
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
Błękitni Niedźwiedź
|
- : -
|
LKS Dobrocin
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
- : -
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
Wieża Rudnica
|
- : -
|
Przedborowianka Przedborowa
|
Znicz Lubnów
|
- : -
|
Wieża Rudnica
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
- : -
|
Perła Płonica
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
- : -
|
Victoria Dębowiec
|
LKS Dobrocin
|
- : -
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
Przedborowianka Przedborowa
|
- : -
|
Błękitni Niedźwiedź
|
Spartakus Byczeń
|
- : -
|
Czarni Braszowice
|
Henrykowianka Henryków
|
- : -
|
Sparta Oleszna
|
Piast Jaźwina
|
- : -
|
Płomień Sokolniki
|
Victoria Dębowiec
|
- : -
|
Spartakus Byczeń
|
Czarni Braszowice
|
- : -
|
Henrykowianka Henryków
|
Płomień Sokolniki
|
- : -
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
Sparta Oleszna
|
- : -
|
Piast Jaźwina
|
Błękitni Niedźwiedź
|
- : -
|
Znicz Lubnów
|
Perła Płonica
|
- : -
|
LKS Dobrocin
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
- : -
|
Przedborowianka Przedborowa
|
Wieża Rudnica
|
- : -
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
Znicz Lubnów
|
- : -
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
Victoria Dębowiec
|
- : -
|
Czarni Braszowice
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|
- : -
|
Sparta Oleszna
|
LKS Dobrocin
|
- : -
|
Płomień Sokolniki
|
Przedborowianka Przedborowa
|
- : -
|
Perła Płonica
|
Spartakus Byczeń
|
- : -
|
Wieża Rudnica
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
- : -
|
Błękitni Niedźwiedź
|
Piast Jaźwina
|
- : -
|
Henrykowianka Henryków
|
Czarni Braszowice
|
- : -
|
Piast Jaźwina
|
Błękitni Niedźwiedź
|
- : -
|
Spartakus Byczeń
|
Perła Płonica
|
- : -
|
Znicz Lubnów
|
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
|
- : -
|
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
|
Płomień Sokolniki
|
- : -
|
Przedborowianka Przedborowa
|
Sparta Oleszna
|
- : -
|
LKS Dobrocin
|
Wieża Rudnica
|
- : -
|
Victoria Dębowiec
|
Henrykowianka Henryków
|
- : -
|
Polonia Ząbkowice Śląskie
|