Victoria Dębowiec

Spartakus Byczeń 1-0 Victoria Dębowiec. Byczeń po zwycięstwie 7-5 nad Piaskiem Potworów koniecznie chciał pokazać, że jest w tym sezonie mocnym zespołem aspirującym nawet o awans.

30 stopniowy upał na pewno nie pomagał obydwu zespołom.

Mecz od samego początku zapowiadał się na bardzo wyrównany.

Pierwsze sytuacje stworzyli jednak gracze z Dębowca, jednak świetnie w naszej bramce spisywał się Piotr Gutowski który wyciągnął 2 sytuacje sam na sam.

Środek pola Byczenia jak i zarówno obrona spisywała się świetnie.

Dobrze zagęszczony środek boiska jak i ciągły pressing nie pozwalały na wiele zawodnikom Dębowca.

Po przerwie zmian nie było, Byczeń starał się utrzymywać przy piłce, a rywale starali grac się długą piłkę za naszych obrońców, lecz nie miało to wielu szans powodzenia...

Słonce ciągle prażyło a Byczeń coraz bardziej zaczął dominować grę..

Około 90 minuty meczu Jan Seniuk dośrodkowując piłkę z rzutu rożnego zdobywa bramkę z lekką pomocą bramkarza drużyny przeciwnej.

Byczeń obejmując prowadzenie nie oddał go do końca czym wygrywając drugi mecz z rzędu plasując się na 3 pozycji w tabeli i z wielkimi nadziejami czekamy na derbowe starcie Z Zamkiem Kamieniec.